KONST / Ramar / Ram 14577155
nr 1457 7155
Ram
1800-tal, ramens innermått: 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:56:52
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Tilgman Keramik